Parkeerplaats Singel 51 : Singel 51, 1381 AS Weesp


Naam: Naam

Parkeerplaats Singel 51

Adres: Adres

Singel 51, 1381 AS Weesp

Capaciteit: Capaciteit

2 plekken

Parkeertype: Parkeertype

Op straat / Openlucht

Exploitant: Exploitant

Gemeente Amsterdam

Contact: Contact

+31 20 624 1111

Openingstijden: Openingstijden

Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend

Betalingen: Betalingen

Betalen op kenteken

Welke betaalmethoden worden geaccepteerd? Welke betaalmethoden worden geaccepteerd?
  • Accepteert creditcards
  • Accepteert mobiele betalingen


Over Parkeerplaats Singel 51 :

U vindt Parkeerplaats Singel 51, een parkeerplaats langs de weg, aan de Singel 51, 1381 AS Weesp. Het terrein wordt beheerd door Gemeente Amsterdam. Er zijn 2 gemarkeerde plaatsen. U kunt op elk uur binnenrijden, het is dag en nacht open. De tarieven beginnen bij EUR 1.29. U betaalt via betalen op kenteken. Geaccepteerde betalingen: creditcards en mobiele betalingen.

De locatie in Weesp

Hij ligt in 1381 Weesp. CoParking vermeldt 122 parkeerplaatsen in Weesp, en dit is er een van.

Grootte van de parkeerplaats

Een compacte parkeerplaats met 2 plaatsen. De meeste parkeerplaatsen in Weesp zijn groter, gemiddeld 7 plaatsen.

Toegangstijden

De beschikbaarheid is opgegeven als 24 uur geopend.

Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend

Tarieven

Parkeren kost EUR 1.29 volgens de exploitant. Hij zit dicht bij de mediaan van Weesp, EUR 1.29. Geaccepteerde betaling: Betalen op kenteken.

1h (Ma-Vr 10:00-20:00; Za 10:00-17:00) ➜ EUR 1.29
gratis buiten de vermelde uren

Faciliteiten

Het terrein is niet overdekt.

Als deze vol is

Als hij vol is, ligt Parkeerplaats Singel 53 op 0,0 km hiervandaan. Binnen 1 km zijn er 9 andere parkeerplaatsen. Buurgemeenten met vermeldingen zijn Muiden, Krakeel, Hakkelaarsbrug en Nederhorst den Berg.

Zonnescherm of ijskrabber, afhankelijk van het seizoen.

Alle parkeerplaatsen in Weesp

Meer laden

Parkeren in Weesp: de kerncijfers

Parkito toont 122 parkeerlocaties in Weesp, Nederland, met prijzen, openingstijden en toegangsdetails.

122parkeerlocaties
120gratis parkeerplaatsen
12124/7 geopend
776parkeerplekken in totaal

De grootste is Parkeerplaats Stationsplein met 71 plekken.

Gratis parkeren in Weesp

Parkeren in steden bij Weesp

Hoeveel parkeerlocaties zijn er in Weesp?

Weesp heeft 122 parkeerlocaties op Parkito. Samen bieden ze 776 parkeerplekken.

Waar kan ik gratis parkeren in Weesp?

In Weesp zijn 120 gratis parkeerlocaties, bijvoorbeeld Parkeerplaats Waardijnstraat 25, Parkeerplaats Gasthuisland 13, Parkeerplaats Groeneweg 18.

Is er 24/7 parkeren in Weesp?

Ja, 121 parkeerlocaties in Weesp zijn dag en nacht open.

Wat is de grootste parkeerlocatie in Weesp?

De grootste is Parkeerplaats Stationsplein met 71 plekken.



Veelgestelde vragen over Parkeerplaats Singel 51, Weesp

Parkeerplaats Singel 51 is gevestigd op Singel 51, 1381 AS Weesp, Weesp. U kunt de knop "Routebeschrijving" hieronder gebruiken voor navigatiehulp.

Maandag: 24 uur geopend
Dinsdag: 24 uur geopend
Woensdag: 24 uur geopend
Donderdag: 24 uur geopend
Vrijdag: 24 uur geopend
Zaterdag: 24 uur geopend
Zondag: 24 uur geopend

1h (Ma-Vr 10:00-20:00; Za 10:00-17:00) ➜ EUR 1.29
gratis buiten de vermelde uren

  • Accepteert creditcards
  • Accepteert mobiele betalingen

  • Parkeerplaats Singel 51 biedt 2 parkeerplaatsen voor voertuigen.

  • Parkeerplaats Singel 51 is een parkeerplaats van het type: Op straat, Openlucht.

  • Parkeerplaats Singel 51 wordt beheerd door Gemeente Amsterdam.

Telefoon: +31 20 624 1111

Zoekopdrachten voor deze parkeerplaats

  • Parking Weesp
  • Parkeerplaats Singel 51 Weesp
  • Free parking Weesp
  • Parking 1381 Weesp
  • Parking Weesp centre
  • Parking near Muiden
  • Parking Nederland
  • Open air parking Weesp

MAAK EEN ACCOUNT AAN